Jaké lekce předcvičuji ?

Všechny lekce si můžete objednat na Vaši akci či individuální trénink.

 BODYFORM

Je kardio/silová lekce zaměřená na spalování a posílení celého těla. Hlavní část se skládá z dynamické choreografie se silovými prvky a následného doposilování středu těla na podložce s pomůckou.

FUNKČNÍ TRÉNINK- Core trénink, intervalový trénink, kruhový trénink

Dynamická lekce s intenzivním posilováním ve které se cvičí intervalově - 5 komplexních cviků za sebou (jeden cvik se provádí 45 sekund) ve třech kolách s následným posilováním na podložce.

 

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ - Body balance, Zdravá záda, Rehabilitace

Body and mind cvičení rehabilitačního charakteru, které je zaměřeno na posílení zádových svalů, protažení celého těla, podporu balančních schopností i středu těla, naučení správných pohybových stereotypů a držení těla.

BOSU

Silový trénink na balanční pomůcce Bosu, kterou využíváme pro kardio/chereografické sestavy, posilovací nebo balanční cvičení.

 

DANCE AEROBIK

Choreografická lekce s prvky různých druhů tance.

AQUA AEROBIK

Specifická lekce ve vodě, která využívá odporu vody k zábavnému dynamickému cvičení.

JÓGA - Power jóga, Core jóga, Detox jóga, Meditační a dechové techniky

Lekce s plynulými přechody do jednotlivých jógových pozic spojených s dechem, protažením i výdrží. Součástí hodiny jsou relaxační i meditační techniky.

JÓGA V LUŽÁNKÁCH

Venkovní lekce pro začátečníky i pokročilé. Cvičí se v parku na trávě, kde plynule vystřídáme různé druhy jógy a nasajeme tu pravou energii.

JÓGA PRO DĚTI

Je lekce Jógy uzpůsobená dětem všeho věku. Cvičení je formou her, at už ásánových, kreativních či dechových.

Jóga pro děti, masážní techniky 2016

 

Odebírejte měsíčník zdarma

Zde prosím vložte svůj email a jednou za měsíc Vám přijdou nové články, videa a další novinky. Navíc zísáte slevu 10 % na veškeré služby. Napsáním svého emailu souhlasíte s uchováním osobních údajů a zasílání výše uvedeného dle zákonů GDPR.